DRŽAVNO PRVENSTVO V BADMINTONU

Na podlagi tekmovalnega koledarja Športne zveze gluhih Slovenije za leto 2015 razpisujemo:

DRŽAVNO PRVENSTVO V BADMINTONU
ki bo v soboto, 28. februarja 2015 v Ljubljani:
KONEX CENTER, Cesta na Brdo 109, 1000 Ljubljana

Potek tekmovanja:
– 08.00 – zbor udeležencev in žrebanje
– 08.30 – uradna otvoritev tekmovanja, pozdravni nagovor, himna
– 09.00 – začetek tekmovanja
– 15.30 – predviden zaključek tekmovanja in slavnostna razglasitev rezultatov
– 16.00 – kosilo

Prvenstvo se bo odvijalo na najmanj 6 badminton igriščih.
Vsako društvo lahko prijavi največ 2 moška – posamezno in 2 ženski – posamezno. Tekmovanje bo potekalo po Tehničnem pravilniku za badminton. Udeleženci tekmovanja tekmujejo na lastno odgovornost, zato priporočamo, da imajo urejeno zdravstveno zavarovanje.
Skupno kosilo bo organizirano v bližnjem lokalu, katerega naslov in ceno prehrane bomo naknadno sporočili.
Prijave na priloženi prijavnici sprejemamo do 23. februarja 2015, na e-naslov: tone.petric@zveza-gns.si ali po faxu: (01) 500-15-22.

Razpis

Anton Petrič, sekretar                                                                                                  Robert Žlajpah, predsednik
Športne zveze gluhih Slovenije                                                                                 Športne zveze gluhih Slovenije