Državno prvenstvo gluhih v balinanju 2014 – ekipno

Rezultati od državnega ekipnega prvenstva gluhih v balinanja:

MOŠKI:
1. DGN Ljubljana
2. DGN  Celje
3. DGN Murska Sobota
4. DGN Podravja Maribor
5. MDG Ljubljana
6. DGN Auris Kranj

ŽENSKE:
1. DGN Auris Kranj
2. DGN Ljubljana
3. DGN Celje

logo Auris Kranj1

Na podlagi tekmovalnega koledarja in plana Športne zveze gluhih Slovenije za leto 2014, objavljamo naslednji razpis:
DRŽAVNO PRVENSTVO V BALINANJU 2014 – EKIPNO
Državno prvenstvo bo potekalo v soboto 13. septembra 2014 na balinišču Balinarskega društva Primskovo,  Kokrški log 44 –  4000 Kranj.

Potek Državnega prvenstva:
• zbor tekmovalcev na samem balinišču ob 8.00,
• pričetek tekmovanja ob 9.00 uri,
• tekmovanja se lahko udeležijo člani društev gluhih in naglušnih Slovenije,
• tekmovanje bo potekalo ekipno v moški in ženski konkurenci,
• tekmovalne propozicije bodo določene po pravilih Balinarske zveze Slovenije.

Državno prvenstvo gluhih v balinanju – ekipno bo izvedeno v skladu s splošnim pravilnikom za izvedbo tekmovanj v ŠZGS, po tehničnem pravilniku Balinarske zveze Slovenije.
Po končanem balinanju bo razglasitev rezultatov in podelitev medalj, organizirano bo skupno kosilo.

Prijave za sodelovanje (poimenski seznam posameznikov obeh kategorij) sprejemamo vključno do 5. septembra 2014, po pošti na zgornji naslov društva ali po fax-u. Kasnejših prijav ne bomo mogli upoštevati.

Udeležba Državnega prvenstva je na lastno odgovornost.

Športni pozdrav!

Pripravila:                                                              Predsednik AURIS-a:
Martina Košir                                                               Boris Horvat