Mednarodni turnir gluhih v futsalu in odbojki!

Društvo gluhih in naglušnih Podravja Maribor vas vabi na 11. mednarodni turnir gluhih v futsalu in 6. mednarodni turnir gluhih v odbojki. Tekmovanje bo potekalo v soboto, 23. januarja 2016.Obračuni med tekmovalci v futsalu se bodo odvijali v Športni dvorani Leona Štuklja, Koroška cesta 130, v Mariboru. Ženski obračuni v odbojki bodo potekali v Športni dvorani Tezno, Zolajeva ulica 12 v Mariboru.

Generalni medijski pokrovitelj dogodka je Spletna TV (www.deaf-tv.si).

Sklepni del tekmovanja v futsalu (polfinalni in finalni obračun) si boste lahko ogledali V ŽIVO!

Klikni na: https://livestream.com/accounts/4844292.

V neposredni prenos se bomo vključili predvidoma ob 15:30.

Vse dodatne informacije o tekmovanju lahko dobite tukaj: https://www.facebook.com/drustvo.maribor.

20. januarja 2016 je v prostorih DGN Podravja Maribor potekal žreb ekip, ki si ga lahko pogledate v našem videu. https://www.facebook.com/drustvo.maribor.

Za udeležence mednarodnih turnirjev je po zaključenem tekmovanju organiziran tudi večerni program, kjer bo kjer bo poleg kulturnega nastopa in zabave potekala tudi uradna podelitev pokalov in medalj. Vabljeni ste v ŠTUK, na Gosposvetski cesti 83 v Mariboru, s pričetkom ob 19. uri. Vstopnina je 5 €.

SEZNAM 16 PRIJAVLJENIH EKIP V FUTSALU:
1. DGNP Maribor ( Slovenia )
2. SUG MLADOST Sarajevo ( Bosnia and Herzegovina )
3. GVIUS Ingolstadt ( Germany )
4. GSC Linz ( Austria )
5. SSG FUTSAL Zadar ( Croatia )
6. SSK Vitkovice ( Czech Republic )
7. GSV Straubing ( Germany )
8. MNK GALEB Rijeka ( Croatia )
9. Sütaş ISTANBUL ( Turkey )
10.CSST Timisoara ( Romania )
11.GSZ Graz ( Austria )
12.GŠF Ljubljana A ( Slovenia )
13.GŠF Ljubljana B ( Slovenia )
14.ŠKN Nove Zamky ( Slovakia )
15.GSKV Vienna ( Austria )
16.MDGN Slovenske Konjice ( Slovenia )

SEZNAM 4 PRIJAVLJENIH EKIP V ODBOJKI:

1. DGNP MARIBOR (A) SLO
2. GSZ GRAZ AUT
3. VRBAS BANJA LUKA BIH
4. DGNP MARIBOR (B) SLO
URNIK TEKMOVANJ V FUTSALU: UŠC Leona Štuklja ( 8:00-18:00 )

URNIK TEKMOVANJ V FUTSALU: UŠC Leona Štuklja ( 8:00-18:00 )

 

GROUP A GROUP B
1. DGNP MARIBOR 1. GŠF LJUBLJANA (A)
2. GSV STRAUBING 2. SSG FUTSAL ZADAR
3. GSZ GRAZ 3. SSK VITKOVICE
4. GSC LINZ 4. GVIUS INGOLSTADT

MATCH FOR 2 x 10min ( 5min pauze for HALF – TIME ), next game 5min – PAUZE

KOLO TIME TEAM : RESULT
1.ROUND
A 1-2 8:00 – 8:25 DGNP MARIBOR GSV STRAUBING  
B 1-2 8:30 – 8:55 GŠF LJUBLJANA (A) SSG FUTSAL ZADAR  
A 3-4 9:00 – 9:25 GSZ GRAZ GSC LINZ  
B 3-4 9:30 – 9:55 SSK VITKOVICE GVIUS INGOLSTADT  
2.ROUND
A 3-1 10:00-10:25 GSZ GRAZ DGNP MARIBOR  
B 3-1 10:30-10:55 SSK VITKOVICE GŠF LJUBLJANA (A)  
A 4-2 11:00-11:25 GSC LINZ GSV STRAUBING  
B 4-2 11:30-11:55 GVIUS INGOLSTADT SSG FUTSAL ZADAR  
3.ROUND
A 1-4 12:00-12:25 DGNP MARIBOR GSC LINZ  
B 1-4 12:30-12:55 GŠF LJUBLJANA GVIUS INGOLSTADT      
A 2-3 13:00-13:25 GSV STRAUBING GSZ GRAZ  
B 2-3 13:30-13:55 SSG FUTSAL ZADAR SSK VITKOVICE      

 

Športna dvorana Antona M.S. ( 8:00-15:00 )                      

 

GROUP C GROUP D
1. GŠF LJUBLJANA (B) 1. MDGN SLOVENSKE KONJICE
2. SUTAS ISTANBUL 2. SUG MLADOS SARAJEVO
3. ŠKN NOVE ZAMKY 3. GSKV VIENNA
4. MNK GALEB RIJEKA 4. CSST TIMISOARA

MATCH FOR 2 x 10min ( 5min pauze for HALF-TIME ), next game 5min – PAUZE

KOLO TIME TEAM : RESULT
1.ROUND
C 1-2 8:00 – 8:25 GŠF LJUBLJANA (B) SUTAS ISTANBUL  
D 1-2 8:30 – 8:55 MDGN SL. KONJICE SUG M. SARAJEVO  
C 3-4 9:00 – 9:25 ŠKN NOVE ZAMKY MNK GALEB RIJEKA  
D 3-4 9:30 – 9:55 GSKV VIENNA CSST TIMISOARA  
2.ROUND
C 3-1 10:00-10:25 ŠKN NOVE ZAMKY GŠF LJUBLJANA (B)  
D 3-1 10:30-10:55 GSKV VIENNA MDGN SL. KONJICE  
C 4-2 11:00-11:25 MNK GALEB RIJEKA SUTAS ISTANBUL  
D 4-2 11:30-11:55 CSST TIMISOARA SUG M. SARAJEVO  
3.ROUND
C 1-4 12:00-12:25 GŠF LJUBLJANA (B) MNK GALEB RIJEKA  
D 1-4 12:30-12:55 MDGN SL. KONJICE CSST TIMISOARA      
C 2-3 13:00-13:25 SUTAS ISTANBUL ŠKN ISTANBUL  
D 2-3 13:30-13:55 SUG M. SARAJEVO GSKV VIENNA      

UŠC LEONA ŠTUKLJA

MATCH FOR 2 x 10min (5min pauze for HALF-TIME ), 5min – PAUZE

  TIME ČETRTFINALE RESULT
1A-2C 14:00-14:25     F1
2A-1C 14:30-14:55 F2
1B-2D 15:00-15:25     F3
2B-1D 15:30-15:55 F4
  POLFINALE :  
F2-F3 16:00-16:25      
F1-F4 16:30-16:55  
 
  3.MESTO :  
LOSE 17:00-17:25  
  FINALE :  
WIN 17:30-17:55          
 

 

 

 

Podobni prispevki